Оголошення

Загальними зборами учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Нове місто» 12 лютого 2018 року, у зв’язку із достроковим вводом в експлуатацію багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом, за будівельною адресою м. Львів, пр. В.Чорновола 67 (м. Львів, проспект В. Чорновола, 75 присвоєна поштова адреса та виданий Сертифікат серія ІУ № 163173351654, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 01 грудня 2017 р.), та відповідно до проспекту емісії облігацій серії J та K ТзОВ «БК «Нове місто», прийнято рішення про дострокове погашення облігацій серії J та K ТзОВ «БК «Нове місто».

Дострокове погашення облігацій серії J та K ТзОВ «БК «Нове місто» відбуватиметься за умови перерахування облігацій з рахунку в цінних паперах власника цінних паперів на рахунок в цінних паперах Емітента в депозитарії ПАТ “НДУ”. Погашення облігацій їх власникам буде здійснюватись шляхом надання у власність загальної площі житлового приміщення (квартири) відповідної кількості квадратних метрів в залежності від кількості та серії облігацій пред’явлених до погашення та згідно укладених із власниками договорів резервування квартири у багатоповерховому житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом, за адресою м. Львів, пр. В.Чорновола 75.

Дати початку та закінчення строку, у який облігації мають бути пред’явлені для дострокового погашення: з 23 лютого 2018 року, датою закінчення пред’явлення для дострокового погашення 17 грудня 2018 року, облігацій серії J та K ТзОВ «БК «Нове місто». У будь-якому випадку кінцевий термін пред’явлення випуску облігацій до погашення залишається незмінним, але не більше одного року по 17 травня 2019 р. включно.


← Повернутися до списку новин