Погашення Облігацій

ТОВ”Будівельна компанія “Нове місто” проводить погашення облігацій Багатоповерхового житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземними автостоянками за адресою м.Львів пр.В.Чорновола -вул П.Панча

Повідомляємо про погашення ТзОВ «Будівельна компанія Нове місто» іменних цільових забезпечених облігацій серії А, В, С, власники яких мають право на отримання об`єкта нерухомості в багатоповерховому будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземними стоянками автомобілів за адресою пр. В.Чорновола – вул. П.Панча у м. Львові.

Погашення облігацій буде здійснюватись у відповідності з умовами Проспекту емісії цільових облігацій ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» серії А, В,С, а також умов укладеного з Вами Договору резервування.

Кінцевий термін погашення до 23 серпня 2013 року.

В зв`язку з вище зазначеним, просимо Вас здійснити всі необхідні дії, які забезпечать проведення процедури погашення, а саме:

– надати ТзОВ «Будівельна компанія Нове місто» документи, що підтверджують факт придбання Вами відповідних облігацій і факт їх повної оплати (договору купівлі-продажу, акти, платіжні документи) і чинний договір резервування для підписання акта пред’явлення облігацій до погашення;

– перерахувати всі облігації, які є у Вас в наявності на особовий рахунок в цінних паперах ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» (для цього необхідно заповнити відповідне розпорядження у Вашого зберігача цінних паперів або звернутися за допомогою в ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» .

Реквізити рахунку для перерахування облігацій:

Найменування Депозитарію ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто»: ПАТ «НДУ» № рахунку в цінних паперах : 100024-UA70006694

код ЄДРПОУ ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто»: 30994450

– підписати з ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» акт звірки взаємних розрахунків, за яким будуть відбуватися взаєморозрахунки, при відхиленні площ між зазначеними в договорі резервування і даними в технічному паспорті ОКПЛОР БТІ та ЕО (в разі, якщо такі відхилення мають місце) , а також здійснити, в разі необхідності, оплату за цим актом або отримати повернення вартості надмірно оплачених квадратних метрів;

– підписати з ТзОВ «Будівельна компанія Нове місто» акт прийому-передачі квартири(нежитлового приміщення, машиномісця);

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до умов Проспекту емісії цільових облігацій:

– п.18.2. « У випадку перерахування облігацій для погашення, але неявки власника протягом 3-х (трьох) місяців з дати закінчення погашення, Емітент звільняється від обов’язку передати відповідну кількість квадратних метрів, та власнику відшкодовується вартість облігацій за номіналом протягом 6 місяців з дати закінчення термінів погашення, якщо інше не передбачено домовленістю сторін, оформленою відповідним договором.»

– п. 20. «У разі, якщо власник облігацій у визначений термін не перерахував облігації, що підлягають погашенню, зі свого особистого рахунку у цінних паперах на рахунок у цінних паперах Емітента, то отримання квартири та/або нежитлового приміщення та/або машиномісця, здійснюється після особистого звернення власника облігацій до Емітента протягом одного місяця з дати закінчення погашення облігацій за адресою: 79008, м. Львів, вул. Валова 3/2 тел/факс +38032-242-26-86 ; +38032 242-26-87. В разі недотримання даного строку квартира та/або нежитлове приміщення та/або машиномісце може бути відчужена Емітентом на свій розсуд, а власнику цінних паперів відшкодовується вартість облігацій за номінальною вартістю терміном до 6-ти місяців з дати пред’явлення облігацій.»

За додатковою інформацією просимо звертатися в офіс ТзОВ «Будівельна компанія Нове місто» , який розташований за адресою: м. Львів, вул Валова, 3/2 або за телефонами: (032)242-26-86, 242-26-87.

 

З повагою,

Директор ТзОВ «Будівельна компанія Нове місто» Власюк П.М.


← Повернутися до списку новин